auto
close

Word Nu Gratis Lid van Problemcar.nl! 🚗💡

👉 Waarom lid worden?

Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!

Gratis lid worden

Mazda MX-5 2013: Waarschuwingslampje onderhoud (gele steeksleutel)

Bouwjaar: 2013, Brandstof: Benzine, Transmissie: Handgeschakeld, Motorinhoud (cc): 1800, Vermogen (kw): 93

Hoi,
In bezit Mazda Mx5 NC 1800 Niseko, tweedehands.
Alle vloeistoffen vervangen (motorolie, diff, versnellingsbak, airco) Uitgelezen en gereset.
Toch komt zeer regelmatig het gele steeksleutel lampje te voorschijn. Is geen foutcode, maar een reminder dat de auto onderhoud zou nodig hebben. Wat dus uitgebreid gebeurde. Reset helpt niet. Verder rijd auto uitstekend. Ook de Mx5 specialist in Vlaanderen vind het vreemd probleempje.... Iemand?

.

Geplaatst door

svens +0

al 1 jaar lid

Reacties

Als je het menu door scrollt is er dan geen item die ook nog gereset moet worden? Soms gaat zo'n steeksleutel ook branden als er bv een remvloeistof vervanging moet worden gereset.

Verder zou het kunnen zijn dat het lampje al langere tijd brandt en hij dan alleen met originele tester kan worden gereset. (Weet dit van Audi, maar niet zeker of dat bij Mazda ook het geval kan zijn)

memos +285
badge

1 jaar

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Mazda MX-5 of stel zelf een nieuwe vraag.