Mercedes-Benz C-Klasse: Geluid bij het inveren van de achterbrug (RA)

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2004, Brandstof: Benzine, Motorcode: c180 compressor

Gedurende een paar weken hoor ik een geluid als het verspringen van een spriraalveer.
Dit is te horen wanneer ik over een drempel rijd of in een ongelijke bocht (verhoging).
Het geluid komt van R.A en volgens mij is het de spiraalveer, aan de onderkant is er niets tezien en nergens zit er speling op. Stabelizator rubbers zijn ook in oorde.
Het lijkt op het verdraaien van de spiraalveer tijdens het inveren, op de brug is er hard aan de wagen getrokken maar helaas niets gehoord.
Gaarne een goed advies.

Geplaatst door

piet8975

970 km

al 20 jaar lid

Reacties

waarschijnlijk toch een gebroken veer, meestal breekt de onderste winding.

ToniMB

1.965 km

En? Probleem opgelost inmiddels?

ToniMB

1.965 km

Nog niet helemaal, ik heb op de onder en bovenzijde wat speciaal vet gespoten en daarna was het weg.
Het is nu weer terug gekomen dus ik zal de veer moeten gaan demonteren. Dit kan nog wel even duren i.v.m verbreizelde sleutelbeen. Ik laat nog wel wat horen wanneer het is uitgevoerd.

piet8975Topicstarter

970 km

Inderdaad, van de onderste winding was een klein stukje af.

piet8975Topicstarter

970 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Mercedes-Benz C-Klasse of stel zelf een nieuwe vraag.