Mercedes-Benz S-Klasse: niet stabiel te krijgen s500 w220

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2000, Brandstof: LPG, Motorcode: 500

hallo


Ik heb hier een probleem met een w220 s500 luchtvering

met deze auto ben je constant aan het bijsturen als je op een rechte weg een klein beetje het stuur draait is het net als of de achterwielen 10 cm in de dwarsrichting van de auto bewegen

auto knakt ook als je het stuur uiterst draait en dan achteruit rijd


wat hebben we al gedaan:

vooorste subframe rubbers vervangen van achterste subframe

uitgelijnd

speling gecontroleerd niets noemens waardigs tevinden


deze auto is tijdens het rijden niet te vertrouwen iemand een idee ?

Geplaatst door

Renzo9607

705 km

al 21 jaar lid

Reacties

Banden?

Heb namelijk eens iets soortgelijks gehad met een BX. Ding sprong zonder enige waarschuwing spontaan een hele rijstrook naar links of rechts op de snelweg, zo snel dat corrigeren onmogelijk was, levensgevaarlijk. Niks te vinden aan de wielophanging, bleek uiteindelijk veroorzaakt doordat er 4 nieuwe maar erg goedkope banden onder gezet waren. 4 merkbanden gemonteerd en opgelost.

Anders mogelijk stuurhuis?
banden zijn ook al gewisseld liggen michelin op
Renzo9607 Topicstarter 705 km Reageer
ook achter uitgelijnd en de stangen goed gekontroleert op speling of sleet van de silenbloklagering
willy9 8.625 km Reageer
heeft deze auto niet zo'n computergestuurd stabiliteitssysteem?
en is die miss iets te traag dan wel van slag?

gr

Peco Power
Mercury 23.010 km Reageer
[quote=willy9]ook achter uitgelijnd en de stangen goed gekontroleert op speling of sleet van de silenbloklagering[/quote]
sleet silenbloklagering ?????


auto is rondom uitgelijnd "was al goed"
Renzo9607 Topicstarter 705 km Reageer
niemand ????
Renzo9607 Topicstarter 705 km Reageer
Geef eens antwoord op de vraag van Mercury: ESP niet in de war?

mvg,
Hans.
Hans4040 123.030 km Reageer
auto heeft esp maar geen storingen met uitlezen volgens DAS
Renzo9607 Topicstarter 705 km Reageer
Je bedoeld dat als je met de auto een kleine stuurbeweging maakt dat de auto té heftig reageert? Zou anders het stuurhuis klemmen? Doet de achterkant plots een stap opzij of gaat het stuur heel direct werken? Is dit een snelheidsafhankelijk systeem? Zou daar een probleem in kunnen zitten?
Is dit plotseling gekomen of sluipend erin gekomen. Probeer echt nóg meer info -ook van de klant- te vergaren.
Schade gehad? Gestolen geweest? Echt alle reactiearmen ok? Ook al voel je nergens speling, tóch kan er ergens iets niet goed zitten.
Toch eens proberen met uitgeschakeld ESP?
succes
marcel7031 9.755 km Reageer

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Mercedes-Benz S-Klasse of stel zelf een nieuwe vraag.