Mijn Mercedes Vito uit 2010, diesel en automaat, start niet of pas na veelvuldig proberen. Als je de sleutel op contact zet, gaan de controle lampjes niet branden en is de auto niet te starten. Pas na veelvuldig proberen lukt het wel. Sleutel in en uit het contact halen helpt ook niet. Beide sleutels zelfde probleem. Batterijen van de sleutels vervangen, geen resultaat. Af en toe gaan de lampjes bij de automatische versnellingsbak aan en uit. Het probleem sinds enkele weken, het wordt steeds erger. Als de lichtjes van het contact niet branden ,doen de elektrische ramen het wel. Wie weet hier een antwoord op?
Nee, nog niet
Hallo, ik vermoed een contactslot probleem.
Indien gewenst kan ik die voor je testen en eventueel repareren;
Gewoon even langsbrengen of opsturen.
Is eenvoudig zelf uit te bouwen.
Groet Jan227
Hallo Jan,
Waar zit je dan in de buurt? En wat zijn dan de kosten bij benadering?
Hallo, stuur me even een e-mailtje via [email protected]
Mede Forumleden proberen ik zoveel mogelijk kosteloos te helpen.
Groet Jan227
Jan, ik ben al geholpen! Bedankt voor je reacties.
Groeten, Wilco
Hallo, mooi dat het is opgelost; zou je svp nog willen vermelden waar het probleem in zat ?
Het doel van dit forum is vooral om van elkaar te leren.
Groet Jan227
Het probleem is verholpen. Ik ben naar de Smart Key dokter in Helmond geweest. Daar hebben ze het contactslot vervangen. Deze was kapot. Sleutels nagemeten, allebei 100%. Alles werkt weer perfect, jaar garantie op de reparatie en 1/3 van de prijs bij de garage.
Ik kan het topic niet sluiten, kunnen jullie dat doen? Mijn dank!
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Mercedes-Benz VITO 110 CDI of stel zelf een nieuwe vraag.
Hoofdstroomrelais
Contactslot defect
Slechte bedrading/contact.
Is er al eens iets gemeten
2 weken