verwarming blijft door verwarmen na een rit en thermostaatknop op koud gezet.
electro- ventielen werken wel goed,[gecontroleert met losse massa draad op accu].
vraag:hoe demonteer ik de thermostaatknoppen uit het dashboard?
waarschijnlijk zijn deze defect.
Inmiddels had ik weer problemen zo af en toe met het te warm worden van de kachel van de MB250 tempomaat.
Waarschijnlijk geven de instel draaiknoppen in het dashbord te moeilijk stroom door, naar de elec. kleppen.
Ik heb dit eenvoudig opgelost door 1 of 2 relais voor de aanstuurstroom van de electrice kachelventielen te plaatsen, dit kost veel minder demontage tijd en nu werken de ventielen wel goed.
Dit is meschien een goede tip.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Mercedes-Benz 250 of stel zelf een nieuwe vraag.
Meestal is zekering 7 defect waardoor de elektrokleppen open blijven staan. De oorzaak van doorbranden van de zekering is vaak een gesmolten ruitensproeier kop in de motorkap.
Sido_Schat
speed755 km