auto
close

Word Nu Gratis Lid van Problemcar.nl! 🚗💡

👉 Waarom lid worden?

Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!

Gratis lid worden

Mitsubishi Colt 2010: Automaatstand

Bouwjaar: 2010, Brandstof: Benzine, Motorcode: 135930, Motorinhoud (cc): 1400, Vermogen (kw): 70

hallo iedereen, ik heb 3 dagen geleden een mitsubishi colt 1.3 edition 2 automaat uit 2010 gekocht. auto meerdere malen proefrit in gemaakt en alles leek goed, nu begin ik vandaag te merken dat terwijl ik in automaat stand sta voor een stoplicht de auto opeens in zijn 1 schiet, dit terwijl ik nergens aan ben geweest en gewoon voor het stoplicht sta te wachten, om dit op te lossen zet ik hem in zijn achteruit en dan weer terug in de automaat stand. dit werkt vaker wel dat niet, nu begin ik ook te merken dat het gebeurt terwijl ik in de automaat stand rij en dan schiet hij opeens van die stand af en moet je zelf schakelen, ik weet mij geen raad en hoop dat jullie antwoorden hebben.

Weet iemand wat de oorzaak kan zijn? Heeft iemand het zelfde probleem ervaren?

Geplaatst door

Mitsubishicolt +55

al 5 uur lid

Reacties

waarom zet je hem in zijn neutraal?

Highway +1380
badge

42 minuten

Om hem vervolgens weer in de automaat stand te kunnen zetten, hij springt automatisch naar de versnelling (en dus van de automaat stand af) ik weet niet of er een knopje of iets in de auto zit waardoor hij ook terug springt naar de automaat stand?

Mitsubishicolt +55

40 minuten

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Mitsubishi Colt of stel zelf een nieuwe vraag.