Mitsubishi Lancer: Motor houd in

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1991, Brandstof: Benzine, Motorcode: GLI 1.5 12 valve 4g15

Ik heb een vraag over de motor van mijn auto.
Ik merk tijdens het rijden dat de motor soms tijden inhoud het geeft een gevoel van dat de uitlaat verstopt zit.
Moet terug schakelen om soms lekker voor uit te komen.
Reeds vervangen.

Luchtfilter.
Rotor
Bougikabels
Doppen
Verdeel kap
bougie.

Allemaal orgineele onderdelen.

De motor start goed neemt geen koelvloeistof slaat niet af rijd verder wel goed aleen hou die soms wat in.

KM Stand is 232000.

Vriendelijke groet tjipke.

Geplaatst door

Tjipke

400 km

al 17 jaar lid

Reacties

dynamo die niet meer goed laad?

stofcari

55 km

heb je al eens geprobeerd het gasklephuis te reinigen achter de klep verzameld zich veel koolaanslag waardoor de airflow wordt verminderd. waardoor de motor inhoud. vergeet niet na het reinigen opnieuw inteleren.

robke89

65 km

en de kleppen stellen? is dat mogenlijk met die motor. uit mijn hooft weet ik niet of dat kan. kan ook een probleem zijn.

Mister J

210 km

Al laten uilezen? Het zou de eerste niet zijn met een defecte ecu.

wim12199

5.665 km

Vervang de lambdasonde eens

rob6598

820 km

Ja.. ga eens aan bij de dealer,.of de universele garage ..en laat hem eens uitlezen kan veel goed doen.

Je kunt wel klakkeloos vanalles vernieuwen maar door wordt ook niemand vrolijker van.

gr. PAB

techniek16

675 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Mitsubishi Lancer of stel zelf een nieuwe vraag.