👉 Waarom lid worden?
Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!
Laatst stond ik met een bijna lege batterij in in mijn sleutel naast mijn outlander phev en wou de auto op slot doen.
Draadloos lukte het niet -vanwege de lage batterij- dus probeerde ik de fysieke noodsleutel. Tot mijn verbazing kom ik daar het portier ook niet mee op slot doen. Of ik nu de sleutel naar links draaide of naar rechts, in beide gevallen gebeurde er niks.
Gelukkig lukte het uiteindelijk toch draadloos.
Thuisgekomen toch nog meerdere keren met de fysieke sleutel geprobeerd maar zonder succes. Ik kan er de auto niet mee openen en niet mee op slot doen.
Ik hoop dat iemand een idee heeft hoe dit probleem kan worden opgelost
Nee, ik heb er nog niet verder naar gekeken. Waarschijnlijk zit er iets niet goed aangesloten in de deur.
5 jaar
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Mitsubishi Outlander of stel zelf een nieuwe vraag.
En... opgelost?
5 jaar