Mitsubishi Space Wagon: pulsgever?

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1998, Brandstof: Diesel, Motorcode: 4d68

Hoi,

Inmiddels heb ik een nieuw motorblok in mijn spacewagon liggen na zeer grote schade aan de vorige. maar de monteur die het blok er voor mij ingebouwd heeft kon niet vinden waar de kabel van mijn cruisecontrol aangesloten moest worden.

Nu is mijn vraag, zit er in een spacewagon uit 98 een pulsgever in en zo ja, waar kan ik deze vinden.

De cruisecontrol is een setje, merk onbekend, type ap250. De rest is allemaal nog prima aangesloten, al getest in de diagnostische mode, en ook de gaskabel heb ik alweer aangesloten, maar ik kon zo niet zien waar de pulskabel op moet komen.

Geplaatst door

berndv

115 km

al 18 jaar lid

Reacties

op de versn.bak ,vlak bij waar de re aandrijfas de bak in gaat
3 p stekker ,daar zit een massa ,12 volt en pulsdraad.
ik dacht geel/wit
heb gezocht, maar kan aan de kant van de aandrijfas niets vinden wat op een stekker lijkt. Op de koppeling zit wel een connector, hier zitten 2 kabels aan. Is dit misschien de pulsgever? Ik had ook gehoord dat er nog een mogelijkheid was achter het handschoenenkastje. Maar ook hier kan ik geen geel/witte kabel vinden.

Zit de kabel bij de bak aan de bovenzijde of ergens anders?
berndv Topicstarter 115 km Reageer
er zit geen impulsgever voor snelheidsssignaal op, het is met een kabel!
Zelf een impulsgever monteren tussen de kabel aan de versnellingsbak
wim12199 5.665 km Reageer
Er ligt een snelheid signaal achter de radio een roze draad met een zwart schoentje er aan.
br0ns 4.970 km Reageer
Wellicht dat de onderstaande link de oplossing biedt.

http://www.petri.de/cgi-bin/petri.cgi?kd...

vr.gr. Theo Sparenburg

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Mitsubishi Space Wagon of stel zelf een nieuwe vraag.