Mitsubishi Colt: stuurbekrachtiging

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1994, Brandstof: Benzine, Motorcode: 1.3

bij het sterk sturen naar links of rechts doet de stuurbekrachtiging het niet meer , het lampje van de olie en accu gaat branden.
als ik de auto opnieuw start doet hij het gewoon maar weer bij het sterk sturen naar links of rechts valt het weer weg . Ik heb de olie gecontroleerd maar dat is goed ook geen lekkage . Wie weet wat dit kan zijn ?

Geplaatst door

willy1610

350 km

al 17 jaar lid

Reacties

Riem te slap ? of versleten.
kaleido 1 158.590 km Reageer
Dank je wel voor je reactie, ik heb gekeken en er zit een scheurtje aan de zijkant in de lengte van de distributieriem denk je dat het dit zou kunnen zijn ?

gr Willy
willy1610 Topicstarter 350 km Reageer
Distributieriem drijft de stuurbekrachting niet aan , ik denk dat je multiriem bedoeld.
Ik geloof niet dat de technische kennis dermate is dat je deze multiriem zelf moet gaan vervangen.
Even langs de garage , dan ook geen brokken.
kaleido 1 158.590 km Reageer
ik ga er zeker zelf niet aan sleutelen zie nu ook dat er een draad los hangt maar of dat er iets mee te maken heeft , morgen maar ff bellen met de garage.
willy1610 Topicstarter 350 km Reageer
ik heb contact gehad met de garage en het is de dynamo en het kan tweedehands scheelt toch weer in de prijs , bedankt voor het meedenken
willy1610 Topicstarter 350 km Reageer

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Mitsubishi Colt of stel zelf een nieuwe vraag.