ik heb een sunny 2.0d
Als ik flink gas geef houd de auto heel erg in. De pomp staat goed op tijd. heb ik gecontroleerd.
Als ik de stekker van de krukassensor afhaal trekt de auto wel goed door. De krukas sensor zit in het motorblok zelf. ik heb er een nieuwe ingezet en hij doet precies hetzelfde Weet iemand wat de sensor doet??
Vervroegt hij de pomp?
bvd
Geplaatst door sjaak10931 , lid sinds 17 jaar geleden
Heb je de perfecte onderdelen nodig voor Nissan Sunny? Ontdek nu de meest uitgebreide selectie van kwalitatieve automaterialen. Eenvoudig en zeer voordelig te bestellen op kenteken. Klik hier en maak je auto weer als nieuw!
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Nissan Sunny of stel zelf een nieuwe vraag.
9 Reacties
andy398 PRO, 17 jaar geleden
is het geen almera
zijn beide sensoren vervangen
sjaak10931, 17 jaar geleden
nee is een sunny 2.0D
Welke sensor bedoel je nog meer dan, de naaldlichtverstuiver ( verstuiver met kabeltje??)
sjaak10931, 17 jaar geleden
welke sensor bedoel je nog meer Andy
16, 17 jaar geleden
er zijn inderdaad sunny wagen diesels gemaakt tot rond 2000
wat bedoel je met inhouden?
sjaak10931, 17 jaar geleden
de auto trekt niet meer en rookt erg
andy398 PRO, 17 jaar geleden
er zit ook één aan de nokkenas
maar als je nieuwe besteld hebt bij nissan zijn het er 2 stuks
stranger PRO, 17 jaar geleden
hoi biij een sunny wagon dsl met cd20E motor zit géén nokkenas sensor op de nokkenas.
erzit alléén een krukassensor bij het onderste dist.tandwiel.
als er een zexel EDC-pomp op zit.(electronisch dus zonder gaskabel) zit er een toerental sensor (nokkenasreferentie) in de pomp. weet niet of er BOSCH pompen op kunnen zitten,deze hebben géén toerentalsensor in de pomp.
bij allebei de mogelijkheden van pomp wordt gebruik gemaakt van de NLS-naaldlichtverstuiver,deze is misschien ook wel de boosdoener.
verder is er van alles mogelijk,heb je foutcodes of niet en kjik is of je ECU stekker wel schoon is en niet vet,deze zit op de vloer onder de asbak voor.blijft je eger niet ongewild in werking,deze kun je omzeilen als hij erop zit, even vacuum slange los nemen.
sjaak10931, 17 jaar geleden
er zit een zexel pomp op, de naaldlichtverstuiver is ook al vervangen en nog steeds hetzelfde probleem, ik zal eens naar de egr kiijken
stranger PRO, 17 jaar geleden
hoi misschien zit er een vlinderklep in de inlaatbuis bij de luchtfilterbak,deze moet wel opengaan als hij erop zit.
verder is het luchtaanzuigcircuit voldeonde open.