auto
close

Word Nu Gratis Lid van Problemcar.nl! 🚗💡

👉 Waarom lid worden?

Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!

Gratis lid worden

Nissan Micra: Na koppeling slaat motor af

Bouwjaar: 1993, Brandstof: Benzine, Motorcode: 1.0

Help! Wie weet wat er aan de hand is?

Mijn Micraatje is 3x bij de garage geweest en het volgende probleem blijft aanwezig.
Zo gauw ik terug moet koppelen om af te remmen en mijn koppeling intrap slaat hij op contact/slaat de motor af.
Bijv. bij stoplichten en rottondes afremmen. Zelfs als ik bij 120 km moet afremmen en koppeling intrap op snelweg.
Vervolgens kon ik hem soms weer starten maar start hij niet meer ook als hij afgekoeld is.
Er zijn inmiddels bij de garage een nieuwe luchtdrukmeter, lambdasonde, 2x onsteking en carburateur vervangen en/of gereviseerd. Accu is goed.
Alles opnieuw afgesteld en heeft een weekje goed gereden.
Wie kan mij helpen?

Groetjes Vivian

Geplaatst door

Vivian79 +0

al 11 jaar lid

Reacties

Hoe draait de motor stationair, loopt hij dan wel goed ? Vreemd dat de garage het niet kan vinden er zijn volgens mij onderdelen zinloos vervangen

jan5047 +0
badge

11 jaar

Dat zou kunnen, hij loopt stationair niet altijd goed, dan lijkt het alsof hij gaat afslaan.

Vivian79 +0

11 jaar

Als het stationaire kanaal wat om de gasklep heen loopt wat verder open gedraaid wordt zal je klacht wel over zijn.

Dank voor uw reactie, we gaan er naar kijken!

Vivian79 +0

11 jaar

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Nissan Micra of stel zelf een nieuwe vraag.