hey mensen daar ben ik weer.
kan iemand mij vertellen of er bij mijn astra ergens rubbers zitten die wel is kapot willen gaan bij de achteras?
en zo ja waar zitten die dan ergens?
en als die er niet zijn weet iemand dan waar er dan speling op zou kunnen ontstaan?
gr tijne
Tijne, of het vaak voorkomt weet ik eigenlijk niet .
Het is inderdaat een klus die je niet lekker op straat kan doen,met dit weer.
Zoals je op het plaatje kan zien , moet je rekening houden met de veren .(1x op het plaatje klikken , dan wordt het groter).
Voorzichtig werken dus.
En dat gaat niet als je met dit weer op straat ligt.
mvg,
Hans.
Ja , dat kan.
Sterker nog, zo moet het ook.
Het is de enige manier om veilig de demperbussen te vervangen.
het werkt als volgt:
Draai de bevestigingsbouten van de achteras los , nog niet verwijderen.
Zet een hydraulische krik in het midden onder de achteras en maak de schokbrekers los aan de onderkant.
Laat dan voorzichtig de achteras zakken tot de veren los komen en verwijder deze.
Succes,
Hans.
veren niet weg laten springen als ze onder spanning staan want dan kun je ze ophalen in rotterdam, hahahaha. grapje.
ik wist niet dat je ook foto's kon zetten bij je tekst, hans. hoe doe je dit want dat kan in de toekomst best handig zijn voor gevallen zoals maarten met die distributieriem en bij deze vraag en met een beetje uitleg bij die foto kom je een heel eind.
gr.
martin
Je gaat naar deze pagina, www.imageshack.us/index3.php
je doet bladeren ( en dan zoek je dus in je pc ) en dan host it.Om een link te verkrijgen voor plaatsing op een site klik je op my images.
De link die dan verschijnt moet je kopieren en plakken et voíla, daar staat de foto, heel simpel dus!Er zijn wel verschillende linken die je kan gebruiken, maar ik gebruik de eerste , die doet het goed.
Moet je maar ff proberen dan.
Sucses.
mvg,
Hans.
Hoi Tijne,
dat zou wel kunnen , maar dan moet je wel het een en ander aanpassen. je moet de remklauw kunnen monteren en je zal een aanpassing in de handremkabel moeten doen, etc.
Misschien moet je ook wel andere wielnaven.
Maar nou heb ik een vraag aan jou : BLIJF jij sleutelen aan die Astra?
mvg,
Hans.
hhahaaahhhahah.
nou hans het is de bedoeling dat deze astra(is mijn eerste auto die ik echt mooi vind) zo luck mogenlijk wordt.
alles wat mogenlijk is bij hem moet gaan gebeuren dus schijfremmen achter airco elektriese ramen enz enz enz.
daarnaast moet het interieur nog vervangen worden voor zwart (maar vind ik erg jammer heb een gt dus sport stoellen nu)
nou heb je en idee wat ik allemaal nog van plan ben.
gr tijne
Dat lijkt mij ook Tijne,
Maar je zal ook een andere remdragerplaat moeten , want daarop monteer je de remklauw. Op de foto is dat #4.
En de handrem kabel zal je ook moeten aanpassen , denk ik.
Maar een airco zeg je? Dat is een klus hoor! Om achteraf in te bouwen.
Maar ja , het is jou feest.
mvg,
Hans.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Astra of stel zelf een nieuwe vraag.
Martijn ,
Speling kan ontstaan op de demperbus #8 .
Waar de achteras scharnieerd, zeg maar.
mvg,
Hans.
Hans4040build
speed123.030 km