Goedendag. Ten einde raad wil ik nu van dit forum ook gebruik maken. Ik rijd vanaf juli 2012 een Astra G 3 deurs BJ 2004 die vanaf het begin van aankoop
plotseling afsloeg. Hieraan is de ECU vervangen; de oude was trouwens niet kapot, maar schijnt een zwakke plek te kunnen zijn bij deze type; later een relais en bedrading en nog weer later het mechanisch slot omdat
de sleutel toen niet uit het contact te trekken was. De problemen leken na het vervangen van het relais opgelost te zijn en de motor sloeg ook niet plotseling meer af; maar bij de sleutel vanavond in het contact ging weer dat sleutellampje filkkeren en ook die toerenteller weer heen en weer. Alleen nu (nog) zonder afslaan.
Ook valt mij op dat na alle reparaties de meter van de thermostaat fluctureert. Dus die is ook niet constant; heeft dat te maken met een sensor? En heeft het verband met elkaar.
De eerste keren viel er met uitlezen geen foutmelding te lezen dus dat maakte alles extra lastig. De auto heeft verder wel een trekhaak.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Astra of stel zelf een nieuwe vraag.
Bij een knipperende sleutellamp kun je normaal gesproken niet meer starten, c.q. slaat de motor niet aan.
Als alleen het contact aan staat is er geen toerental signaal, dus de toerenteller hoort dan stil te staan.