Zelfde probleem als 2 maanden geleden.
Weer wel starten maar niet aanslaan,en aanduwen en lopen.
Vorige keer een draadje van de BDP sensor gerepareerd.
Uitgelezen,code 31,zou bdp sensor moeten zijn
Bedrading van stekker naar computer doorgemeten,is OK.
Nieuwe BDP sensor gemonteerd (wel immitatie overigens) en nog niks.
Ik zag ook dat nu het oranje motorlampje niet meer brandt,zou de Motronic computer overleden kunnen zijn?
Ik hoop dat iemand wat weet want ik weet het niet meer.
Ik weet namelijk op marktplaats een computer te koop met exact hetzelfde nummer.
heb ik al uitgewisseld met een van een goed werkende auto.
Trouwens,blijft het feit,dat als je hem aanduwd doet hij het wel
Ja dit is echt een ellendig probleem,ik hoop dat er meer tips komen.
Hij heeft geen naald,want digitaal dashboard
Zou dan die nieuwe zender stuk kunnen zijn?Het is een echte nieuwe,geen sloopding
Als het lampje van de motorstoring niet meer brandt werkt de sensor naar behoren.Heb je al eens gekeken naar je massakabels?
Als je bij een C20NE de foutcodes bij een stilstaande motor uitleest, krijg je ALTIJD code 31. Domweg, omdat de motor niet loopt en geen signaal afgeeft. Dus vervangen heeft geen zin. We hebben onlangs dit probleem gehad met 'n Omega C20NE. Storing zat na veel zoekwerk in de bougiekabels. Ook hier bleef de storingslamp uit nadat de motor afgeslagen was en niet meer wilde aanslaan. Succes.
Ik kan wel eens de massa aansluitingen schoonmaken van de bak aan de carroserie en toch eens een ander brandstofpomp relais.
Overigens is het probleem van de Omega anders want als ie eenmaal loopt blijft ie ook lopen.
We gaan nog maar eens wat proberen,kan de bougiekabels wel eens uitwisselen met mijn eigen Astra C20NE,zo gedaan.Maar waarom doet het storingslampje dan niks meer,ook niet met contact aan of uitlezen?
waarom kijken jullie niet wat er gebeurt als hijniet aanslaat
vonk te zwak of niet. geen benzine ?volgens mij weten jullie niet waar je mee bezig bent
Ik heb geen vonk,en wel benzine.
Ben net weer ff bezig geweest.
De computer is er 3 dagen uit geweesr.Na montage werkt het motorlampje weer,vreemd.
Toen ik wilde proberen te starten,niet aanslaan
Spanning op de bobine gemeten,bij starten 9,8 volt.
Bdp sensor zelf(weerstand)toch ff gecheckt ,0,5 Kohm
Ook de bobine kabel even doorgemeten,vergeleken met die van mijn Astra (C20NE),nagenoeg gelijk.
Toen wilde ik het signaal van de bdp sensor meten (aangesloten)en prompt sloeg ie meteen aan,paar keer geprobeerd,bleef goed.Auto rijdt fantastisch,trekt ontzettend fel weg.
Nu start ie dus weer,maar wederom eigenlijk dus niks gevonden.
Heb ik mischien bij toeval iets gemaakt?
stekker bdp sensor
Ik zal de stekker eens nader bekijken,het is zo'n multi connector,zijn die ook nieuw te koop?Ik bedoel dan dat je de draden met de pinnetjes verbindt en ze dan in de stekker klikt.
gebruik een reinigingsmiddel voor stekker verbindigenin geval van nood kun je ook kruipoliegebruiken
Oké,dat gaan we doen.Ik heb een bus contactspray.
Ik hoop dat ie er baat bij heeft.
Dank voor de tip.
Ik hou je op de hoogte.
Groetjes Patrick
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Kadett of stel zelf een nieuwe vraag.
Relais benzinepomp?
General Motors
speed1.200 km