auto
close

Word Nu Gratis Lid van Problemcar.nl! 🚗💡

👉 Waarom lid worden?

Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!

Gratis lid worden

Opel Kadett: Varajet 2 wil niet stationair lopen

Bouwjaar: 1981, Brandstof: Benzine, Motorcode: 1300s

Hallo,

Ik heb een probleem met mijn carburateur. Deze heb ik schoongemaakt en voorzien van nieuwe pakkingen. Nu heb ik hem weer gemonteerd.
Als de motor koud is loopt hij goed, heeft een automatische shoke. Maar als hij warm wordt, de shokeklep open staat loopt hij niet stationair. Ik heb zelfs de gasklepaanslagschroef helemaal in gedraaid maar ook dan loopt hij niet stationair.
Heeft iemand een idee waar ik kan zoeken?

Groeten,

Henk.

Geplaatst door

senator10834 +50

al 20 jaar lid

Reacties

Wel een goeie pakking tussen de carb.voet en het huis zitten? Hier zit ook het kanaal in waar het co-gehalte mee afgeregeld wordt en het omloopluchtkanaal. Of misschien verkeerd om gemonteerd ?

Gr.

Petje57 +0
badge

17 jaar

Stationairsproeier, of compensatiesproeier vervuild. Dit zijn sproeiers die je eenvoudig kan losmaken, controleren en reinigen.
suc6 Thijs

matthijs1 +0
badge

17 jaar

Henk, ik heb je een pdf. bestandje gestuurd met afstelgegevens.

mvg,
Hans.

Hans4040 +1600
badge vip badge

17 jaar

Ik heb inmiddels de carb schoongemaakt en volgens het document het een en ander nagekeken. Na montage heb ik hem vandaag getest en boven mijn verwachting doet hij het nu goed. Bedankt voor jullie reakties.

Groeten,

Henk.

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Kadett of stel zelf een nieuwe vraag.