👉 Waarom lid worden?
Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!
hallo mensen wie kan me zeggen of er verlichting brand aansteker en asbak.ik laats vervangen van vetilater alle 3 op een rij maar nu weet ik niet of de asbak en aansteker ook verlichtig had.wacht graag op reaties.groetjes.
@Bhahn
Ga ff naar een elektronca winkel en laat je even uitleggen hoe je eenvoudig led-jes op 12V kunt maken. MIsschien hebben ze ook wel kan en klare op 12V. Stop die erin en je hoeft ze nooit meer te vervangen!!!
Suc6, Bio
19 jaar
bedankt voor snelle reaktie ik denk dat pitje vervangen moet worden mischien heeft iemand idee hoe dat moet of iemand eerder al vervangen heeft wil ik graag weten.groetjes.
19 jaar
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Astra of stel zelf een nieuwe vraag.
Ja, er zit inderdaad verlichting in de asbak en aansteker
19 jaar