Opel Omega: Verwijderen van het climatronic paneel Omega 1997

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1997, Brandstof: Benzine, Motorcode: 2.0 16v

Sorry, ik had de zoekmachine al gebruikt, maar zag 10000 postings, maar niet wat ik zocht, ik ben nog zoekende op het forum, als ik het vind dan laat ik het hier nog even weten.

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

Hallo allemaal,

Betreft: Opel Omega, 2.0 16v 1997

Hoe kan ik het paneel verwijderen waar alle knopjes van de kachel/climatronic in zitten? Ik zag nergens wat schroefjes om het paneel los te kunnen halen, of zie ik iets over het hoofd?

Heb de loze knopjes al verwijderd, het muntenbakje ook, maar de rest durf ik niet aan met een grote lompe schroevendraaier.


Bedankt bij voorbaat voor jullie antwoord(en)

Rob

Geplaatst door

FreeSat

315 km

al 20 jaar lid

Reacties

achter het paneel zit een vergrendeling die je naar onder los kunt trekken en het kompleet paneel naar je toe halen.
DDT 850 km Reageer
Perfect, ik denk dat je boven de radio bedoeld dus zal ik morgen de radio er maar eens gaan proberen uit te slopen.

Thanks,

Rob
FreeSat Topicstarter 315 km Reageer

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Omega of stel zelf een nieuwe vraag.