auto
close

Word Nu Gratis Lid van Problemcar.nl! 🚗💡

👉 Waarom lid worden?

Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!

Gratis lid worden

Opel Astra 2011: waterpomp/multiriem

Bouwjaar: 2011, Brandstof: Benzine, Motorcode: A14XER, Motorinhoud (cc): 1400, Vermogen (kw): 74

Goedendag,

ik heb mijn topic over het vervangen van de waterpomp van Opel Astra J uit 2011 al afgesloten meer heb toch nog een vraagje.
Om de waterpomp/ multiriem te vervangen moet de motorsteun gedemonteerd worden. Nu zie ik op een filmpje op internet dat een aantal van de bouten van de motorsteun vervangen moeten worden als de motorsteun gedemonteerd wordt. Niet allemaal maar van de 9 bouten zouden er 6 vervangen moeten worden. Het is mij niet helemaal duidelijk waarom dat geadviseerd wordt en is dat wel echt nodig ?

Geplaatst door

hans van gestel +635

al 18 jaar lid

Reacties

heb dat zelf nog nooit gedaan, en heb er al genoeg vervangen. Tegenwoordig wordt dat veel geadviseerd, maar persoonlijk zou ik de boel netjes schoonmaken en weer normaal vastzetten.

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Astra of stel zelf een nieuwe vraag.