Peugeot 206: Gas vasthouden toeren terug naar stationair

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2003, Brandstof: Benzine, Motorcode: 1.6 16V

Ik ben laatst voor een 206 wezen kijken. De proefrit en alles was gewoon goed, maar toen ik hem naast de weg in z'n vrij zette en het gas vasthield tot bijv. 1500-2000 toeren, dan liep het toerental vanzelf terug naar het stationair toerental zonder dat ik 't gas loslaat. Waar kan dit op wijzen?

Geplaatst door

mikewilownu

60 km

al 15 jaar lid

Reacties

dat je je voet niet stil houd?

harry4203

39.460 km

top antwoord man, als dat t zou zijn zou ik hier geen vraag stellen he:P
Nee ik hield m'n voet gewoon stil

mikewilownuTopicstarter

60 km

Net even weggeweest met m'n eigen 206 1600 16V en voor je gekeken, maar dat toerental van rond de 1500 is een lastige om exact vast te houden en heeft dan idd de neiging terug te vallen naar stationair, dus denk dat Harry wel een eind in de goede richting zit............of ik ben niet stabiel met m'n rechtervoetje?

hans4074

28.090 km

Bedankt voor je reactie! Oké bedankt dat je dat ff wou controleren :P, het zou kunnen natuurlijk, maar het leek me onwaarschijnlijk

mikewilownuTopicstarter

60 km

of heb je last van een licht voetje Hans? Mn Corrado heeft er geen last van , das nog een ouderwetse degelijkheid :)

Renaultmonteurtje

33.765 km

Zit in die dingen eigenlijk wel een gaspedaal of gaat dat nog met een gat in de bodem = steppen?

hans4074

28.090 km

zal het de volgende keer wat minder bot omschrijven, was waarschijnlijk nog wat chagrijnig van al het gezeik van de dag. is nu wel weer gezakt.

harry4203

39.460 km

[quote=hans4074]Zit in die dingen eigenlijk wel een gaspedaal of gaat dat nog met een gat in de bodem = steppen?[/quote]
heb een setje pedalen en zijwielen ;)

uiteraard met een slijtage vaste laag :)

Renaultmonteurtje

33.765 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Peugeot 206 of stel zelf een nieuwe vraag.