Peugeot Partner: Hoofdsteun Peugeot Partner 190X

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2001, Brandstof: Diesel, Motorcode: 1.9D

De vorige eigenaar heeft de hoofdsteun van de bijrijdersstoel eraf gehaald (waarschijnlijk om de stoel makkelijker op te klappen). Helaas is hij niet bij de auto geleverd en ben ik nu op zoek naar een andere. Het probleem is echter dat hoofdsteunen voor een Partner moeilijk te vinden zijn bij de slopers. Weet iemand of de hoofdsteunen van een ander model (b.v. de 306) ook passen?

Is een hoofdsteun overigens verplicht voor de APK? De auto is net APK gekeurd door de garage die hem geleverd heeft. Het zou dus goed moeten zijn zonder hoofdsteun tenzij de (eigen!) keurmeester een oogje dichtgeknepen heeft.

Geplaatst door

Paulus333

1.030 km

al 18 jaar lid

Reacties

Hoofdsteunen zijn een extra accessoire en dus niet verplicht. Vallen ook niet onder de apk-regels.

moderator

32.365 km

Bedankt, dat is in ieder geval een geruststelling dat ik ze niet perse nodig heb. Ondanks dat zou ik er toch graag nog een bij willen hebben dus de vraag blijft nog of andere Peugeot modellen misschien dezelfde hoofdsteun hebben. Ik zie wat elementen van de 406 en de 306 in de Partner dus ik hoopte dat ook de hoofdsteunen uitwisselbaar zijn.

Paulus333Topicstarter

1.030 km

Even de afstand tussen de twee gaten opmeten en je weet het.

306 cabrio

8.685 km

129mm, is dat voor alle Peugeots gelijk?

Paulus333Topicstarter

1.030 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Peugeot Partner of stel zelf een nieuwe vraag.