👉 Waarom lid worden?
Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!
Hallo allemaal 
Ik ben nu net 2 weken in het bezit van een Peugeot 308 sw 
Nu wordt me kachel niet echt warm 
Heb wel paar keer hier gelezen hier dat het waarschijnlijk de kachelradiator is 
Weet er iemand misschien iemand een garage 
Die het voor een normalen prijs vervangt 
Omgeving Den Haag 
Ik ben laatst naar de Peugeot dealer geweest 
Even vier nieuwe bougies vervangen en 1 bobine 496 euro kwijt plus uitlezen 🥲
Ga dat morgen even proberen
2 jaar
                                        Bij de 308 is het haast altijd verstopte kachel radiator. Heb die al regelmatig vervangen.
Gelukkig moet niet heel het dashboard eruit. Kan gewoon langs zijkant van het middendeel dashboard.
Zou ook met een auto van 2009 niet meer naar de dealer gaan. Zoek een goede universele garage, komt een stuk goedkoper uit.
                
2 jaar
Ja is gewoon niet leuk als je naar de dealer gaat 
Maar ze hadden me door gestuurd 
Naar de Peugeot dealer 
Voor het uitlezen 
Omdat me motorlampje branden 
Uit eindelijk 4 bougies vervangen en 1 bobine en toen ik hem ging ophalen zeide dat als ik ver ga rijden de andere 3 bobine’s ook vervangen moeten worden
2 jaar
Als ie binnen 2 weken 4 nieuwe bougies en bobines moet vanwege een motorstoring had ik 'm teruggebracht.
Die motoren zijn overigens niet het beste spul wat PSA ooit gebouwd heeft... grote kans dat het niet bij bobines en bougies blijft. Ik heb er eentje gehad in een 207, voor mij nooit weer.
2 jaar
                                        Ben naar de garage geweest en was toch me kachelradiator 
Dankjewel allemaal
                
2 jaar
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Peugeot 308 of stel zelf een nieuwe vraag.
Zo? Daar heb ik wel eens een complete auto voor gekocht waarin ik 1 jaar reed zonder ook maar 1 cent onkosten....
Ontopic lijkt me de kachelradiateur zelf niet de oorzaak van niet warm worden, meestal is de klep die de warme lucht het interieur in moet sturen defect..
ALS de kachelradiateur dicht zit, dan maak je borst maar nat, dan ben je er niet met 500€, da's tijdrovend...
Begin eens met de in- en uitgaande slangen naar en van de radiateur te voelen , ergens achter de motor door het schutbord, is er 1 heet en de andere niet, dan zit de oorzaak in de radiateur, worden ze allebei heet, dan niet.
2 jaar