Peugeot 807 2003: Koppelingspedaal komt niet terug

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2003, Brandstof: Diesel, Motorcode: 4HW, Motorinhoud (cc): 2200, Vermogen (kw): 94

Bij mijn peugeot 807 hdi 2.2 komt het koppelingspedaal niet geheel terug na het koppelen. Ik heb het pedaal gesmeerd en de koppeling slipt niet bij maximale belasting. De koppeling zit er 650.000 km in.

Wat kan de oorzaak zijn van dit probleem.

Geplaatst door

807 rijders

1.240 km

al 16 jaar lid

Reacties

Complete koppeling(drukgroep,druklager en kopp.plaat) vervangen en meteen de koppelingscilinder meepakken!? Zit er toch al 650k in...kan ie weer 650k mee. ;-)

quikfit

4.280 km

Achteraf bleek het koppelingspedaal gescheurd te zijn waardoor de koppeling cilinder los gekomen is en het pedaal onderin lag.
De drukgroep, druklager en koppelingplaat zien er nog goed uit na 650k

Het dubbel massa vliegwiel heeft wel veel speling. De complete koppelingsset en de krukas kering ook gelijk maar vervangen.

Pedaal hebben we ff gelast.

807 rijdersTopicstarter

1.240 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Peugeot 807 of stel zelf een nieuwe vraag.