Hallo,
Laatst is mijn accu leeggetrokken, waarschijnlijk door mijn mistachterlicht wat bleef branden.Na een volle accu geplaatst te hebben zoemt er een relais rechtsachterin en blijft mijn mistlamp linksachtet branden. Rechtsachter zit mijn achteruitrijlicht.
We hebben het lampje eruit gehaald om te voorkomen dat de accu weer leeggetrokken wordt, de relais zoemt nu ook niet.
Er zit een afneembare trekhaak en parkeersensoren op.
Heeft iemand enig idee wat ik moet doen? Kan het zijn dat de relais kapot is?
[quote=kaleido 1]Ik had vorige week zo een zelfde situatie , maar dan met een nissan micra , daar was de bcm de oorzaak , bij peugeot zal dit waarschijnlijk een andere naam hebben .
Meten is weten , relais zou kunnen , maar dat is eenvoudig te controleren , door het meten van de signalen.[/quote]
Hoe en waar kan ik dit meten?
Alvast bedankt.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Peugeot 307 of stel zelf een nieuwe vraag.
Ik had vorige week zo een zelfde situatie , maar dan met een nissan micra , daar was de bcm de oorzaak , bij peugeot zal dit waarschijnlijk een andere naam hebben .
Meten is weten , relais zou kunnen , maar dat is eenvoudig te controleren , door het meten van de signalen.
kaleido 1build
speed158.480 km