Peugeot 406: ruitenwisser hapert

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2001

Sinds vanavond stopt de ruitenwisser halverwege het raam in de regensensor stand. Ook in de "tip" stand blijft de ruitenwisser halverwege het raam staan. In de andere twee standen gaat het wel goed. Even later werkte alles weer om er daarna weer mee te stoppen. Rara wat is hiervan de oorzaak?

Geplaatst door

406rijder

2.620 km

al 22 jaar lid

Reacties

Zekering van de interval/regensensor defect ? In de regensensor stand moet er op de voorruit bij de spiegel een gele led branden.

pieterp9094

11.560 km

Lijkt op een defekte afslag van de ruitewissermotor. Ik zou meten of de permanente + op de motor gehandhaaft blijft tijdens de storing. Als dat zo is,is de ruitewissermotor defekt.

T luteijn

5.445 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Peugeot 406 of stel zelf een nieuwe vraag.