Peugeot 308: Trekhaak

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2008, Brandstof: Diesel, Motorcode: 9HZ, Motorinhoud (cc): 1600, Vermogen (kw): 80

Hoi hoi,

Ik ben bezig met het monteren van een trekhaak onder deze auto. De trekhaak zelf is gelukt maar toen ik het elektrische gedeelte wou aansluiten deze is van het jeager systeemkwam ik andere kleuren tegen die nergens terug gevonden kunnen worden zoals roze. Heb geen schema want deze heb ik op de sloop gekocht waar ze deze voor mij gedemonteerd hebben

Geplaatst door

Dirk77

450 km

al 14 jaar lid

Reacties

Veel verstand van trekhaken heb ik niet, maar volgens mij heb je voor de 308 ook de/een trekhaak module nodig.

hans4074

28.090 km

Hoi Hans, Deze zit er ook tussen maar vanaf de module naar de stekkerdoos zitten geen labels of iets dergelijks naar welke aansluiting ze moeten. En dat is nou net mijn probleem.

Dirk77Topicstarter

450 km

Hoi Dirk,
De roze draad is voor je mistlamp herkenning zou uit mijn hoofd.
Heb je nog meer kleuren die je niet weet? Anders de laaste 8 van het chassis nummer. Kan men het trekhaak instructie opzoeken/ printen eventueel.

j@n-willem

3.440 km

Hoi jan-Willem de laatste 8 cijfers zijn 55327098 is wel een import auto volgens kenteken maar wel altijd in Nederland gereden. Alvast bij deze bedankt

Dirk77Topicstarter

450 km

Ik kijk van de week op werk even, ben nu niet in bezit van een pc/ laptop. Op mijn telefoon kan ik wel dingen kijken. Maar schema is kansloos. Misschien dat er andere mensen/ specialisten kunnen willen kijken.
Gr jw

j@n-willem

3.440 km

Bij dezen de foto

j@n-willem

3.440 km

Hoi Dirk inmiddels al opgelost?

j@n-willem

3.440 km

Bijzonder vervelend dat je dit soort vragen elke keer moet stellen Jan Willem. Wij als "hulpverleners" proberen te helpen, en vervolgens blijft het (te) vaak stil. Zo irritant!

hans4074

28.090 km

http://catalogue.ecs-electronics.nl/Down... in deze handleiding is info te vinden over de bedrading van de 308.

pieterp9094

11.560 km

hoi bij deze werd ik goed geholpen door jan willem

Dirk77Topicstarter

450 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Peugeot 308 of stel zelf een nieuwe vraag.