Bij ons staat op dit moment een Partner met de volgende storing : als men de verlichting inschakeld branden de remlichten achter, zet men de verlichting uit en men trapt op het rempedaal dan gaat stadslicht rechtsvoor en de dashboard verlichting branden .
Auto heeft geen trekhaak , geen verkeerde of defecte(inwendige sluiting) lampjes gemonteerd ,voor zover te zien geen schade gehad waarbij bedrading beschadigd is.
Wie kent dit probleem en mij ermee helpen
alvast bedankt
Ik heb de lampen eruit gehaald ,zelfs de complete achterlicht units van de bedrading afgekoppeld maar de storing blijft
lijkt alsof er een (electrische) verbinding zit tussen de rem en de verlichting. Volg eens de draden vanaf de remlichtschakelaar.
Auto heeft schuifdeur maar geen ruitenwisser achterop , toch kabel even opgezocht ,stekker verbindingen behoorlijk gecorrodeerd ,maar met gedemonteerde stekker toch nog dezelfde storing .Vergeten bij te zeggen de storing doet zich alleen maar voor als contact is ingeschakeld of motor loopt.
Storing doet zich ook voor met het inschakelen van de achter uit
Zat TOCH in de stekkerverbinding rechts bij de schuifdeur, van buitenkant niet goed te zien maar nadat stekker deels gedemonteerd was ,bleken een tweetal stekkertjes behoorlijk zwart weg gecorrodeerd te zijn en weggesmolten in stekkerunit.
Helaas worden er geen losse stekkerblokken geleverd ,alleen kabelbomen. Opgelost met een 8-polige din stekker M/F van luidspeaker .Corrosie was veroorzaakt door lekkende lading (auto is van een schoonmaakbedrijf geweest)
Bedankt B.J. Enting !!
Bennie
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Peugeot Partner of stel zelf een nieuwe vraag.
Wat gebeurt er als je de remlichten eruit haalt?
Siem Bijmanbuild
speed52.890 km