hey mensen,
mijn vriendin heeft ene clio uit 2003 en nu is mijn vraag aan jullie heeft iemand toevallig een over zichtje van wat er moet gebeuren bij de grote en kleine beurten bij deze auto en waneer de distrubutie moet.
en zijn er nog speciale problemen waar ik op moet letten bij deze motor?
het is een 1.2 8 klepper.
alvast bedankt allemaal.
gr tijne
luchtfilter 40dkkm
bougies 40dkm
distributie 120dkm of 4 jr
koelvloei 120 dkm of 4 jr
remvloei 60dkm of 3 jr
interieurfilter 30dkm
motorolie 20dkm
brandstoffilter 60dkm
en voor werkzammheden bij grote/kleine beurt zie vraagbaak boekies (tis een lange lijst om over te typen namelijk)
hou je voorremblokkies in de gaten en lekkage van rem- motor- en schokdemper olie. als je je hieraan houdt en dit allemaal zelf doet en in de gaten houdt gaat je auto al 150dkm mee zonder em naar de garage te brengen.
En Renaults van 2003 komen om de 30.000 km. voor een beurt. De info die Michel318 geeft is dus onjuist.
sorry, wist niet dat die nieuwe renaults om de 30dkm naar de garage gaan. ik heb de gegevens die ik typte direct uit mijn vraagbaak gehaald van de clio, maar idd voor modellen 1999-2002, oeps. mijn distributie moet maar es gewisseld worden, ik heb 90 dkm gereden en mn clio is uit juli 2000 (E7j 1.4 8 klepper). maar wat raar dan dat in mn vraagbaak staat dat de distribbutie 4 jr of 120 dkm is en niet 5 zoals sjaak beweerd. of kan mijn riem er dan nog ff op blijven zitten?
sjaak je gokt net mis.
mijn vriendin heeft de auto nieuw in belgie gekocht want ze woont namelijk in belgie.
dus de auto is echt van 2003 sorry.
maar dat het een 8 klepper is snap ik ook niet want ik kan het nergens terug vinden en ze trapt hem door tot aan de 170 km (topsnelheid van een 16 klepper) maar op alle papieren (zelfs op de orginele rekening) staat dat het een 43 kw blok is met 1200cc.
dus maak me gek en wat klopt er niet?
gr tijne
Foei, dat mag niet.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Renault Clio of stel zelf een nieuwe vraag.
dis riem is 120 000 of 5 jaar geen 4 is ie wel van 2003, want dan zou het een 16 klepper moeten zijn.
sjaak rbuild
speed7.955 km