hallo allemaal,
Sinds enkele weken heb ik het volgende probleem.
Als ik op wegen(snel) rijd, dan merk ik soms bij een verhoging of een drempel dat mijn auto een soort geluid maakt. het geluid doet zich voor op eneffen wegdelen. Het geluid heeft meer weg van een schokkend/knallend geluid wanneer ik de drempels afga.
Ik dacht zelf dat het de stabilisatorstangen waren. Dus heb ik deze beiden gewisseld. Maar toch merk ik nu dat de geluid er is. Kan dit aan de schokdenpers liggen, zojah hoe kan ik deze op de makkelijkste manier testen??
Mocht er iets anders zijn, dan hoor ik het graag.
Met vriendelijke groet,
Ronny
Is het geluid voor of achter te horen ? En, kun je het nabootsen als de auto stilstaat door de auto op en neer te veren ?
Bij mijn Megane had ik ook zo'n knakkend geluid achter, er was toen een schokbreker achter gebroken.
Dat was wel na te bootsen door de auto in te veren.
Mischien heb je iets aan deze info.
Het geluid is voorop te horen. Ik heb geprobeert om druk uit te oefenen op de motorkap (bij de schokdempers) van de auto. Ik heb daar niet echt iets gemerkt dat het geluid ongeveer zo was.
zelf dacht ik misschien aan een versleten versnellingsbaksteun ofzo? maar als dat zo zou zijn, dan zou je tijdens het schakelen ( wanneer de auto zich inhoud) het geluid wel hebben gehoord. En dit hoor ik ook niet
Zoals ik in de eerste forum al zei, zijn de stabilisatorstangen al vervangen.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Renault Laguna of stel zelf een nieuwe vraag.
j
master007_11Topicstarter
speed60 km