Renault renault clio 1.4 rn: clio 1.4 rn

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1994

ik wil bij deze auto een versnellingbak olie goedje toevoegen omdat deze de eerste versnelling erg zwaar schakelt als ie koud is waar kan ik deze bijvullen ???

Geplaatst door

Fred.

4.285 km

al 21 jaar lid

Reacties

en je denkt dat het daarmee verholpen is!!

peter8765

1.415 km

waarom niet baat het niet dan schaadt het ook niet

slot

870 km

Soms helpen additieven wel; maar da's altijd tijdelijk! Het probleem wordt niet opgelost namelijk, alleen de symptomen.

Vullen bij de vulplug; zit aan de zijkant van de bak. Meestal vanaf de aftapplug in een min of meer rechte lijn omhoog. Renaultkenners weten we l precies hoe en wat.

Afhankelijk van de hoeveelheid: vol erinspuiten en meteen de plug erop. anders stroomt het er net zosnel weer uit...en dan helpt het zeker niet ;-)

Alex218

5.170 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Renault Clio of stel zelf een nieuwe vraag.