Renault Laguna: Laguna 3 cruise control werkt soms wel soms niet
- 7 jaar geleden gevraagd
- 7 reacties
De cruisecontrol (regelaar) van mijn Laguna 3 werkt soms wel en soms niet.
Ik heb de schakelaars bij de koppeling -en rempedalen al doorgemeten, maar die maken prima contact. Ze staan ook goed afgesteld. De snelheidsbegrenzer werkt wel goed, dus de schakelaars aan het stuur doen het ook goed. Wanneer ik de keuzeschakelaar voor regelaar dan wel begrenzer omzet gaat op het dashboard ook direct het rode of groene lampje branden.
Wat kan ik nog meer doormeten?
Alvast bedankt voor de reactie(s)!
Geplaatst door eiateunissen , lid sinds 15 jaar geleden
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Renault Laguna of stel zelf een nieuwe vraag.
Met een groots assortiment in de beste auto-onderdelen, aanbiedingen en merken vind je altijd een optimale mix tussen A-merken en aanbiedingen. Voor iedere automobilist weet Carpardoo de juiste auto onderdelen of auto-accessoires te vinden.
7 Reacties
kaleido 1 PRO, 7 jaar geleden
Als hij niet werkt , en je laat dan de koppeling of het rempedaal een keer schrikken / onder je voet uit laten schieten , doet hij het dan wel ?
Om de beurt proberen.
eiateunissen, 7 jaar geleden
Bedankt voor uw reactie. Nee hij doet het dan nog steeds niet. Het vreemde is dat na een tijdje rijden (10 min) de regelaar lange tijd wel werkt. En dan plotseling werkt het niet meer. Ook springt de regelaar soms tijdens gebruik uit.
kaleido 1 PRO, 7 jaar geleden
Laat hem anders eens uit lezen , storing kan een gevolg zijn van een ander probleem.
eiateunissen, 7 jaar geleden
Ja, dit ga ik maar eens doen. Ik heb gelezen dat het de MAP sensor kan zijn, ik neem aan dat dit uitgelezen kan worden.
eiateunissen, 6 jaar geleden
Inmiddels is het probleem opgelost. Ik heb beide schakelaars bij het rempedaal en het koppelingspedaal met contactspray ingespoten en nu werkt alles weer prima.
shajisha1960, 2 weken geleden
hallo
wat is de MAP sensor? en waar bevindt zich deze?
ik heb t zelfde probleem... cruise control werkte even weer daarna nope!
had de remschakelaar verwijderd en weer afgesteld.
de enige foutmelding is olieniveau sensor.Kan dit ermee te maken hebben?
het werkt nog steeds niet. andere suggesties?
Heino4267, 2 weken geleden
MAP staat voor Manifold Air Pressure, dus die zit ergens op of bij het inlaatspruitstuk.