auto
close

Word Nu Gratis Lid van Problemcar.nl! 🚗💡

👉 Waarom lid worden?

Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!

Gratis lid worden

Renault Laguna: laguna dci 2.2

Bouwjaar: 2004, Brandstof: Diesel, Motorcode: 2.2 dci 150pk

Heren help me eens even, wat is nu de olie inhoud van de 6bak van de 2.2dci bj 2004?
Hoe moet je nu de olie pijlen wel of niet met speciaal gereedschap?

Groeten Reinier

Geplaatst door

Reinier9371 +0

al 19 jaar lid

Reacties

in een PK6 bak gaat 2.2 liter, (staat ook ergens op de bak)

[url=http://imageshack.us][img]http://img504.imageshack.us/img504/5118/...[/img][/url]

Dit is een gereedschap welke gebruikt wordt om de PK6 het olie peil te meten, weet niet of deze ook gebruikt wordt voor de 2.2 dci pk6 bak. Controleren kan, maar zou niet iets zo bijgooien.

ejnn +0

17 jaar

PK6 versnellingsbak zit in de 1.9 120pk en in de 2.2 150pk. Het is dezelfde versnellingsbak.

Het dezelfde bak dus uitkomst van de controle met het hulpmiddel is ook goed.
Als er te weinig in zit dan moet je toch gaan kijken of er ergens een lekkage is en eventueel repareren en bijvullen.

Veel versnellingsbakken moet je vullen totdat de olie gelijk staat met de vulopening, bij deze versnellingsbak is dat niet zo. Vul je deze tot aan de opening dan zit er veel te veel in.

Erik2804 +50

17 jaar

je moet niet een bak bijvullen, je hebt oude / andere olie. Eerst navragen welke olie erin moet, deze 2.2 liter van halen (wordt dus 3 X 1 liter). Olie eraf halen en nieuwe olie erop, niet met de oude olie werken en bijvullen. Als het iets is moet maar, maar als het behoorlijk iets is niet doen.

ejnn +0

17 jaar

Hallo heren bedankt voor de oplossing olie is al ververst. Er kwam ongeveer 2.5l uit ga het nu even controleren. ik maak zelf wel even het stukje hulpgereedschap. Weten jullie trouwens of de versnellingsbakken vanaf bj 2004 nog problemen geven?

Groeten Reinier

Reinier9371 +0

17 jaar

Ja

Sander10757 +0
badge

17 jaar

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Renault Laguna of stel zelf een nieuwe vraag.