Renault Laguna: ramen

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2004, Brandstof: LPG

Goede dag

We hebben hier een Renault Laguna staan van 2004.
Het rechter voorraam en het rechter achterraam willen soms niet open of dicht, soms gaat het langere tijd goed dan weer ineens een poos niet.
Het maakt niet uit bij welke deur je het bediend, schakelaars lijken mij dan ook goed.
Komt iemand dit bekent voor.

Geplaatst door

De Car-Rage

4.110 km

al 20 jaar lid

Reacties

Sorry het is een Megane.

De Car-RageTopicstarter

4.110 km

toch even de bedrading in de bestuurders deur nazien. van daar wordt de voeding voor de rechter ramen gehaald.

jan1958

335 km

hoi,ik heb een laguna 2003 met carminat,ik weet niet hoe ik kan de clock veranderen?ik weet alleen dat het moet via de boordcomputer.....maar hoe?kan iemand mij helpen? mvg Dave

david morgan

10 km

dave, dit zal vast en zeker in het instructieboekje staan en mocht je dit niet meer hebben o.i.d. post dan je bericht even bij de particulieren en wel als een nieuwe post.

pieterp9094

11.560 km

de stekkers die op de motor zitten willen ook wel slecht zijn hij breekt wel eens op de aansluiting in de stekker en ook komt er vaak water in de motor kijk daar ook eens naar of je daar sporen van zit
david jij heb toch een ander klacht maar je tijd verzettten doe je in het navigatie menu naar instellingen en dan naar klok daar kan je een andere tijd invullen

janneman 1968

365 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Renault Laguna of stel zelf een nieuwe vraag.