Vraagje, hoe is te checken of mijn auto tractiecontrole heeft? Is dat te zien aan een schakelaartje in het rijtje waar ook de cruise controle zit? Of hebben we het dan over een ander systeem? Of is het niet te zien dat een Laguna tractiecontrole heeft?
Ok, Dat knopje heb ik afgebeeld zien staan in het boekje. Volgens de beschrijving van het bedrijf waar ik de auto heb gekocht zou ik traction control hebben, maar dat knopje naast de cruise control ontbreekt... Ik vroeg me even af of traction control ingebouwd kan zitten, zonder dat je daar een knopje voor hebt waarmee je dat systeem uit kan zetten.
Nee moet je uit kunnen zetten, anders zou je sommige dingen niet kunnen doen met de auto. Welke uitvoering heb je?
Ik heb het even opgezocht, dat systeem was bij jou uitvoering optioneel.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Renault Laguna of stel zelf een nieuwe vraag.
Als je een knopje ESP off hebt, in het rijtje naast je cruise control, heb je ook tractie controle. En je kan het proberen, rij maar eens met piepende banden weg, al heel snel zal de auto ingrijpen en het lampje op je dashboard gaan knipperen.
Safrane10698
speed11.975 km