👉 Waarom lid worden?
Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!
hallo,
ik wil morgen mijn deuren gaan voorzien van wat demping, maar dan moet eerst het deurpaneel los (is niet zo moeilijk) maar dan zit er dus een stalen binneplaat waar ook de motor van het raam aan is gemonteerd, maar hoe kan ik deze het beste demonteren zonder dat ik iets van het raammechanisme kapot maak?
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Seat Leon of stel zelf een nieuwe vraag.
als je dit nog nooit gedaan hebt kon het je nog wel eens tegen gaan vallen.. het is nog een heel ritueel voor de doetzelfer.
teneerste het slot moet verwijderd worden dit compleet met slotcilinder en handgreep, ook het raam moet los worden gemaakt van het mechanisme anders lukt het niet om de metalenplaat te kunnen verwijderen..
dat wordt even zweten...
paul,
18 jaar