Seat Ibiza: Locatie buitentemperatuursensor Ibiza 6K

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1994, Brandstof: Benzine, Motorcode: 1.3 AAV

Hallo iedereen,

Van de ene persoon hoor ik dat de buitentemperatuursensor t.b.v. de MFA in de (rechter) buitenspiegel hoort te zitten. Van een Golf 3 weet ik dat die achter de grill zit, in een speciaal klemmetje.

Ik heb het zelf maar even in de poot van de linker spiegel gedrukt, maar waar hoort deze te zitten bij bijvoorbeeld een Ibiza GTI 2.0 uit 1995?

Ik heb het idee dat de behuizing van de spiegel te lang warmte vasthoudt...

Groetjes,

Frank

Geplaatst door

IncaSDI

2.460 km

al 16 jaar lid

Reacties

Zover ik weet rechterbuitenspiegel inderdaad.
BFW 260 km Reageer
Hallo BFW,

Dank voor het antwoord. In dat geval zit er geen houder in mijn type spiegel.

Frank
IncaSDI Topicstarter 2.460 km Reageer
Frank,

Bij dit type Ibiza zit hij volgens mij gewoon achter de voorbumper, de nieuwere type's hebben hem wel in de spiegel zitten..

Ook als hij in de bumper zit, en de motor is warm en loopt een tijdje stationair, dan kan hij ook zomaar een paar graden omhoog lopen..

Gr Stefan
Stefan,

Wederom helemaal bedankt. Bij een volgende 'overhaul' gaat 'ie naar de bumper toe.

Frank
IncaSDI Topicstarter 2.460 km Reageer
Nogmaals dank.
IncaSDI Topicstarter 2.460 km Reageer

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Seat Ibiza of stel zelf een nieuwe vraag.