Als je op de snelweg rijd en je duwt het gaspendaal in dan gaat het toerental wel omhoog maar het duurt dan een seconde of 4 en dan voel je hem pas accelereren het is net of de koppeling slipt zo hebben we dat ook als je de cruisecontrol op de snelweg gebruikt en je hebt hem op 140 staan en je remt even af tot b.v. 110 en je drukt weer op het knopje van de cruisecontrol om weer naar de 140 te gaan dan doet hij dit ook.
ook is het tevens als je een afrit afgaat en je laat het gas los dan blijft hij hangen en als je het rempendaal even aanraakt gaat hij wel zachter.
Bij de garage geweest en uitgelezen maar niets te vinden en bij de proefrit die de monteur gedan heeft heeft hij ook niets gemerkt wat kan dit zijn ??
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Seat Altea of stel zelf een nieuwe vraag.