Seat Ibiza: Stroomschema voor ibiza uit 94

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1994

Ik heb sinds een week nu mijn Seat ibiza ui 94 en wil daar mijn Camco alarm gaan inbouwen.
Hiermee kan ik hem op afstand starten en deuren vergrendelen en dergelijk. kortom harstikke leuk allemaal.
Ik heb een aantal draden voor mij alarm al gevonden maar ben er nog naar een paar opzoek.
Nu was mijn vraag wie mij kan helpen aan een stroomschema waar ik de kleur van de draden kan aflezen en dus weet waar deze naartoe gaat ( bijvoorbeeld welke kleur mijn "key onn signal bij het contactslot heeft )

groeten Thijs

Geplaatst door

thijssie

65 km

al 21 jaar lid

Reacties

een stroomloop schema moet je in de regel kunnen lezen! (lukt jou dit )

bij de juiste componenten! meten is weten!!


paul,
P. Kelder 99.170 km Reageer
moet je in de regel kunnen lezen ?
meten is weten ?
please explain....

gr. thijs
thijssie Topicstarter 65 km Reageer
hoi thijs...

idd, kunnen lezen en de tekens.. nr, kunnen vinden! en het belangrijkste.. het kunnen begrijpen! ( van wat er bedoelt wordt)

het lijkt dus totaal niet op een stripboek met div, plaatjes.

kortom... het vraagt enige kennis van auto electronica!


paul,
P. Kelder 99.170 km Reageer
ja ok dat snap ik, maar als ze bij de inbouwer praten over "doormeten" wat meten ze dan precies om te weten welke draad ze bij welke draad moeten hebben?


Thijs
thijssie Topicstarter 65 km Reageer
idd, thijs


auto electronica moet je kaas van hebben gegeten! ( vraagt veel geduld, en interesse )

daarom praten we over meten is weten! dan komt het verhaal WAT EN WAAR MOET IK METEN en als niet waar dan wel te meten! ect ect,

dat is nou de kennis die je moet hebben ( de werking van iets je voor kunnen stellen ) dit kun je niet leren in 3 dagen dat is een heel ritueel

je hebt overgens ook nog niet de simpelste klus in handen!

vraag me dan ook af, is het niet verstandig om dit met een juiste persoon te gaan monteren! en eens toe gaan kijken... je steekt er altijd iets van op!


paul,
P. Kelder 99.170 km Reageer
hmmm ja, ik denk dat ik maar eens opzoek ga naar een goed inbouwer

thijs
thijssie Topicstarter 65 km Reageer

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Seat Ibiza of stel zelf een nieuwe vraag.