👉 Waarom lid worden?
Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!
Hallo,
Sinds korte tijd rij ik in een legacy 2.0 touring.
eeen heerlijke auto maar ik heb wel een punt.
Bij het wegrijden vanuit de eerste versnelling (tijdens omhoog laten komen van de koppeling)
hoor ik 1 a 2 seconde een piepend / gierend geluid.
Dit geluid doet hij niet altijd.
Ik dacht eerst aan een v-snaar maar dat is het niet.
NB. Er ligt net een paar maanden een totaal nieuwe versnellingsbak in.
Wie weet wat dit piepend/gierend geluid is?
Met vriendelijke groeten,
Peter
Hallo Mario,
Bedankt voor de informatie en de moeite te hebben genomen deze vraag te beantwoorden.
Ik zal de dealer vragen of dit geluid wat afen oe komt nog binnen de tolleranties vallen.
Met vriendelijke groet,
Peter
17 jaar
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Subaru Legacy of stel zelf een nieuwe vraag.
het geluid wordt veroorzaakt door het vliegwiel er zit bij dit type een 2 massa vliegwiel gemonteerd dit houd in dat het vliegwiel niet uit 1 maar uit 2 schijven is samen gesteld deze zitten met veren aan elkaar verbonden en hebben als functie trillingen uit de bak en motor opteheffen NA VERLOOP VAN TIJD GAAN PIEPEN .
veel beter zijn
het nadeel is dat alle 2 massa vliegwielen
het is verstandig om de dealer telaten bepalen of het geluid nog binnen de tolerantie valt het gebeurt namelijk nog wel eens dat er een veer breekt en dan moet de anwb je weg halen.
de subaru dealer kan ook een normaal vliegwiel leveren dit moet echter met een heel nieuw koppeling set + bouten het voordeel van dit set is dat de rij eigenschappen met name bij het optrekken
succes mario
17 jaar