Hallo mede klussers..
De Suzuki Alto van mijn vriendin had wat laswerk aan de dorpels nodig.... Ik ben professioneel lasser dus dat zou een middagje werk worden.. De Salto naar binnen.. Accu eruit.. En een piekvanger tussen de 2 polen.. Het laswerk kon beginnen..
Naar een middagje knippen en plakken, zat het weer keurig dicht. Her en der nog wat rotte stukken eruit gehaald en ook dit weer dicht gebraden..
Accuutje weer aangesloten en starten
@#$&&@# helemaal niks.. Motor draait rond.. Maar slaat niet aan..
Nou.. Daar sta je dan zoek dat maar is uit..
Alle zekeringen vervangen niks
Heeft ontsteking en een mooie blauwe vonk..
Heeft brandstof tot aan de monopoint injectie huis.. Als ik de aanvoer loskoppel en um start gutst het eruit..
Ik had nog een compleet (lopend) blok van hetzelde type liggen.. Dus injectie huis omgezet.. Inclusief de boordcomputer..
Weerstand gemeten op de steker die naar de monopoint gaat.. Zodra ik um start gaat de meter van 0.00 naar -1
Als ik in het injectiehuis kijk terwijl er iemand start zie ik de monopoint geen brandstof in het huis nevelen..
Zodra ik wat brandstof in het huis giet slaat tie direct aan.. En blijft eventjes lopen.. 2 á 3 sec tot de brandstof op
Iemand enig idee?
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Suzuki Alto of stel zelf een nieuwe vraag.