Van Starlet naar de keuring. Werd afgekeurd vanwege onvoldoende remkracht linksachter. Trommels allebei schoongemaakt en afgesteld maar bood geen soelaas. Daarna beide remschoenen vervangen en handrem opgesteld.. Nog steeds niet t gewenste effect. Kan nog steeds door de handrem heenrijden. Iemand nog een idee?
how how how als je door je handrem heenrolt heeft dit niks met je remverdeler te maken dit is puur een mechanisch probleem je weet zeker dat je kabel niet verrot is anders even een stukje rijden zodat je remmen goed zijn ingelopen of af en toe met de handrem remmen
Nog steeds niet t gewenste effect. Kan nog steeds door de handrem heenrijden. Iemand nog een idee? dit staat er toch duidelijk
hoe meten ze de remkracht
met een rem vertragings meter of met een remmen bank of een platen bank
denk dat de keurmeester eens moet gaan rekenen
en dat is ????
Handremkabels controleren op beschadiging/gangbaarheid/vrije slag, eventueel afstellen er zit 'ergens' onder de wagen een punt waar de kabel die van de handrem komt wordt opgesplitst naar beide achterwielen.
suc6
Peter
wat nog een mogelijkheid is dat je remtrommels ver zijn uitgesleten als je dan je handrem erop trekt remt hij maar op een klein stukje voering effe de trommels van links naar rechts wisselen en kijken of het probleem zich verplaatst van links naar rechts
en dan trek je de hevel je kofferbak in
niet als daar een zelfstellend mechanisme opzit[quote=CARS&MOTORS]en dan trek je de hevel je kofferbak in[/quote]
ook
want als de voeringen op een klein stukje pakken en de steller zou niet verder gaan dan vervormen de schoenen
Iedereen bedankt voor het meedenken.. Aanvankelijk dachten we dat t aan de remschoenen lag.. maar dat was t dus niet. Bij herkeuring was er nog steeds een verschil van remkracht van 50% op linker en rechter achterwiel met meting op de rolbank. Laat t nu maar repareren want auto moet inmiddels gekeurd zijn en in t ontluchten van remleidingen enzo heb ik niet zo'n zin..
Groet Jan
Laat je nog even weten wat de oorzaak was?
mvg,
Hans.
ontluchten heeft niks met de handrem te maken of je hebt je eigen van beginaf aan vergist en is het toch de voetrem
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Toyota Starlet of stel zelf een nieuwe vraag.
hoe bedoel je
voor de apk hoeft ie allen op een helling van 6% te blijven staan
al rolt ie met 7% weg dan is t toch goed
CARS&MOTORSbuild
speed39.205 km