bij de laatste grote regenvlaag waren de tapijten aan de rechterkant kleddernat ,dacht eerst aan verstopping onder de motorkap waar ventilatormotor zit maar die plaats was proper . daarna met veel water besproeit maar geen insijpeling te zien . na de tweede grote regenvlaag terug water binnen , meer water achter dan vooraan. de wagen heeft een origineel schuifdak en ik vermoed dat nu daar de oorzaak zit. hoe kan ik zonder al te veel breken de afvoerkanalen van het schuifdak reinigen of doorblazen dank marc
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Golf 3 of stel zelf een nieuwe vraag.
Voor het schuifdak en afwatering te zien moet je even de hemel eraf halen, misschien is een slang los of zit dicht, maar dan zou ook de hemel wel vochtige plekken moeten vertonen..
Gr Stefan
stefan84
speed86.660 km