Volkswagen Golf: contactslot

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1992

Hellow, zou er mij iemand kunnen helpen met het demonteren van een contactslot voor een golf 2, bouwjaar 92/2.
Ik heb alles al gedemonteert, behalve het slot zelf met het stuurslot dat rond de stuurstang zit. Dit krijg ik absoluut niet los. Of kan het ook zijn dat je het contactslot er apart kan uithalen?

Ah bijna vergeten. Als er nog iemand toevallig een contactslot verkoopt mag die gerust ook iets laten weten, da komt natuurlijk ook van pas ;-)

Grtz bassie

Geplaatst door

bassie967

60 km

al 21 jaar lid

Reacties

je kan ook gewoon een sleutel bij bestelen bij de dealer

schnitzel

2.075 km

oplossing voor contactslot golf 1992
laat gewoon een nieuw slot plaatsen, dan ben je zeker dat het niet na 2 dagen terug na de kloten is! + je hebt 2 nieuwe sleutels.
Ps gooi de oude natuurlijk niet weg, je deuren en koffer gaan hier nog mee open

Grtz bassie

bassie967Topicstarter

60 km

de sloten deurslot l+r,slot kofferbak zijn aan te passen naar de nieuwe sleutel van het kontaktslot!

zo heb je weer één sleutel voor alle sloten!

paul,

P. Kelder

99.170 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Golf 3 of stel zelf een nieuwe vraag.