Volkswagen Golf IV: Dashboardverlichting Golf IV '98 werk niet

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1998, Brandstof: Benzine, Motorcode: 1.6

De dashboard- en tellerverlichting van mijn Golf IV uit 1998 werkt niet. De zekeringen lijken gewoon in orde. Ik heb nu de lichtschakelaar gedemonteerd en wil de draadjes doorverbinden om te kijken of het probleem in de lichtschakelaar zit. Ik weet alleen niet welke twee ik moet doorverbinden. Misschien één van jullie wel?

Alvast bedankt!

Geplaatst door

janw1

55 km

al 15 jaar lid

Reacties

ik zou eerst eens de licht dimmer door verbinden dus dat wieltje war je de licht sterket mee regelt.
groetjes jan.

jan T

60.075 km

Ja zal dat eens proberen inderdaad. Hoe kan ik dat het beste doen? Als ik de schakelaar los haal dan zitten aan de linkerkant drie draden. Welke twee moeten dan met elkaar verbonden worden?

janw1Topicstarter

55 km

durf ik niet zo tezegen meet effe war spanning op komt en war de andere voor zijn.
meestal zie je het dan wel.

groetjes jan.

jan T

60.075 km

Misschien kan het aan de zekeringen liggen!

MarleyMK4

215 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Golf 4 of stel zelf een nieuwe vraag.