hallo
na een aantal maal mijn deur te hebben opgekrikt ben ik het onderhand wel zat,
wie kan mijn helpen om een juiste oplossing te vinden voor mijn afhangende deur.
moet ik daarvoor het gehele scharnier vervangen of alleen de pennen en wat gata dat grapje weer kosten
MVG
Hoi Paul,
dat opkrikken heb ik al diverse malen geprobeerd, echter zonder resultaat. Misschien doe ik het verkeerd. Heb een garagekrik met daarop een blok hout onder het portier geplaatst, zo ver mogelijk aan het uiteinde (onder het slot zeg maar). Het portier minimaal geopend zadat de krik er net onder past. Maar als ik dan de krik oppomp, gaat gewoon de hele auto uit zijn veren aan die zijde (links). Als ik dan vervolgens het protier weer sluit is er niets veranderd.
Wat is jouw werkwijze?
Frank
hoi frank
dit moet even gebeuren met gepast geweld!( maak er geen vleugel deur van ) de garagekrik moet ongeveer 15cm uit de hoek in de lengte van de deur worden geplaats,en idd met een zacht blokje (vuren) hout!
vervolgens langzaam opkrikken ( de auto komt idd uit zijn veren ) tot je een lichte kraak hoort! dan telkens de deur gaan sluiten tot het gewenste resultaat is bereikt! ( deur moet mooi in lijn! liggen met de dakrand )
paul,
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Golf 4 of stel zelf een nieuwe vraag.
Hoi,
ja dat probleem heb ik dus ook. Krijg het alleen niet voor elkaar om het portier op te krikken, en wil dat liever ook niet doen. Wel heb ik laatst in ElsaWin gezien dat de enige mogelijkheid om bij de bevestiging van het bovenste scharnier (carrosseriezijde) te komen, het dashboard te verwijderen is. En daar heb ik dus ook niet zo'n zin in!!
Alle info/ hulp is welkom!!
Groet,
Frank
frank3147
speed840 km