Volkswagen Golf V: DSG

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2009, Brandstof: Diesel

In dit geval is er een storing aanwezig / opgeslagen.
Laat de storing uitlezen op deze manier verkrijgt men een zoekrichting.

Gr. Paul

Geplaatst door

h.eerkens

720 km

al 20 jaar lid

Reacties

Vanmiddag ging in het display waarin je kan zien in welke stand de DSG staat steeds van aanduiding knipperen , van normaal naar alle letters in vol rood en weer terug.
Na een tussenstop was het weer gewoon maar na ong. 15 km begon het weer, de DSG doet hel wel gewoon, als ik hem in handbediende stand zet blijft het display ook nog steeds veranderen, de auto even uitgezet en weer gestart en toen was het weer normaal.
Wat kan dit zijn?

h.eerkensTopicstarter

720 km

Vandaag uit laten lezen, geeft aan de melding dat de storing veroorzaakt wordt door de hydrauliekpomp.
Is dit te repareren of wordt dit een zeer kostbare gebeurtenis?

h.eerkensTopicstarter

720 km

Dit wordt een complete mechatronic vervangen.

Dat kost wel een paar cent :(

Gr. Paul

P. Kelder

99.170 km

De codes die er bij aangegeven werd zijn P17BF zegt dit nog iets?

h.eerkensTopicstarter

720 km

Oplossing

Gisteren naar de DSG dokter geweest in Varsseveld en een gereviseerde mechatronic laten plaatsen plus een software aanpassing gedaan, dit heeft als voordeel dat er bij een iets hogere toerental wordt geschakeld dus de volgende versnelling gemakkelijker oppakt
dit geeft een rustiger motorbeeld dus beter voor de vliegwiel e.d.

h.eerkensTopicstarter

720 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Golf 6 of stel zelf een nieuwe vraag.