👉 Waarom lid worden?
Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!
Ik heb mijn auto vorige week aan het uitleesapparaat gehad bij een bouwbedrijf die zelf zijn volkswagen wagenpark onderhoud en nu kwamen er een paar foutmeldingen.
Er word als melding gegeven dan in kabelboom d58 geen goede verbinding is 52 % en dat de de gloeispiralen te heet zijn.
Heeft iemand hier ervaring mee en weet om waar die kabelboom zit en wat de consequentie,s zijn dat de gloeispiralen te heet worden.
De auto start al een paar weken slecht als die warm is.Mischien ligt dat hier aan of aan de startmotor.
Ik moet wel zeggen dat bij de extreme koude nachten de accu ook net een paar slagen kon geven om de auto te starten.
dus die is niet optimaal meer
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Touran of stel zelf een nieuwe vraag.
Weet je de nummers van die foutmeldingen toevallig?
15 jaar