Volkswagen Golf III : Golf 3 Tdi 1997 valt soms uit direct na het starten. Help!

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1997, Brandstof: Diesel

Ik heb een Golf 3 Tdi die soms wel start maar gelijk uitvalt. Ik heb de 109 relais vervangen, de brandstof afsluiter en de auto uitgelezen en die geeft een aantal storing van kortstluiting met massa.. Ik heb alle massa kabels nagelopen maar helpt niet.. Iemand tips?
Alvast bedankt
Leo

Geplaatst door

Leo 89

60 km

al 18 jaar lid

Reacties

misschien moet je ook de stoomvoerende kabels langslopen...

Henkk

3.970 km

Heb ik gedaan kan niks bijzonders vinden. Deze auto is wel ge-chipped zou dat een oorzaak kunnen zijn? Ik ben een beetje ten einde raad want in the garage waar ik werk weten ze het ook niet.... maarja.. we zoeken maar verder..

Leo 89Topicstarter

60 km

je moet dit denk ik zoeken in de startonderbreker
even uitlezen en anders resserve sleutel proberen

succes E.Tempel

Ernst Tempel

1.275 km

[quote=Ernst Tempel]je moet dit denk ik zoeken in de startonderbreker
even uitlezen en anders resserve sleutel proberen

succes E.Tempel[/quote]
Bedankt voor de tip maar ik vroeg me eigen af of er wel een startonderbreker op zat.. Hoe kom ik daar achter? B.v.d

Leo 89Topicstarter

60 km

een 97 er golf tdi heeft een startblokkering in de sleutel zitten.

arie549

16.505 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Golf 3 of stel zelf een nieuwe vraag.