Volkswagen Golf Cabriolet 2001: golf cabrio rijd niet
- 10 maanden geleden gevraagd
- 2 reacties
goedemorgen,
Sind een week in bezit van golf 3 cabrio en problemen.
Al vele dingen nagelopen en nu ben ik zover gekomen dat als ik de kabel van de dynamo af haal blijft de motor wel draaien ook als ik gas geef.. kabel er weer aan valt die stil met ongeveer 2000 toeren.
Dynamo al vervangen
Bobine bougies inclusief kabels, hallgever etc.
Ik weet het nu even niet meer, tips zijn welkom.
Geplaatst door wouter90 , lid sinds 10 maanden geleden
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Golf of stel zelf een nieuwe vraag.
Met een groots assortiment in de beste auto-onderdelen, aanbiedingen en merken vind je altijd een optimale mix tussen A-merken en aanbiedingen. Voor iedere automobilist weet Carpardoo de juiste auto onderdelen of auto-accessoires te vinden.
2 Reacties
lange-frans, 10 maanden geleden
massa en plus goed op dynamo aangesloten .....heeft hij wel goed gelopen?
Siem Bijman PRO, 10 maanden geleden
Om mee te kunnen denken is een beter beeld van het probleem belangrijk Wouter, wat was de aanleiding? Auto valt sltil begrijp ik, maar start hij wel en slaat gelijk wer af of loopt helemaal niet. Leg het probleem iets duidelijker uit als dat kan.