Volkswagen Golf: GOLF2 GTI 16V Moter word te warm raar probleem

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1984, Brandstof: Benzine, Motorcode: 1.8 GTI 16V

Help!

Me moter wordt te warm, verwaming werkt, bovenste slang radiator word warm, onderste slang blijft koud, er zit een nieuwe orginele thermostaat in (aangezien vorige stuk was gegaan) Alle slangen worden verder warm.

Wie kan mij helpen het probleem te vinden?

Geplaatst door

blackphantom

410 km

al 20 jaar lid

Reacties

Ik heb een tijdje geleden exact hetzelfde gehad met een golf3 1.8, hier bleek dat de nieuwe thermostaat na 2dagen niet meer open ging, bij demontage bleek dat de afdichtrubber van de thermostaat niet goed zat.

Audidriver73

24.110 km

Lucht erin, radiateur verstopt, waterpomp draait vrij?

Riel

940 km

Hoi,
Kan er geen vuil in het koelsysteem zitten wat de boel verstopt?
Er is spul wat je bij de koelvloeistof gooit dat onregelmatigheden oplost.

Groet Dirk

ja dat onregelmatigheden oplost,en als je pech hebt andere kleine kanalen laat verstoppen wat niet de bedoeling zou zijn..

neem gewoon water + soda..gooi er flink wat van in en spoel het systeem daarmee!erna even doorspoelen met water en erna afvullen met koelvloeistof!werkt perfect zonder problemen en is beter dan al die middelen wat je kopen kunt.

Stefan

stefan84

86.660 km

Opgelost! Waterpomp was aan het overlijden, schoepen draaiden niet meer voldoende.

blackphantomTopicstarter

410 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Golf 2 of stel zelf een nieuwe vraag.